Klub Fitness Figura

More Website Templates @ TemplateMonster.com. April 02, 2012!
Treningi
joga

Joga

Nowość w Klubie Fitness Figura, ruszamy z JOGĄ, zapraszamy we wtorki  na 19:00

Joga -  w ujęciu funkcjonalnym pomocna w profilaktyce zespołów przeciążeniowych narządu ruchu (bóle kręgosłupa, barków, kolan). Prowadzi Absolwentka AWF Katowice z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu Jogi Agata Musiałowska

Teraz też poranna Joga w każdy wtorek o 8.00 rano

trening obwodowy

TBC

💪💪💪 TBC - trening nastawiony na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę kondycji fizycznej, to zajęcia typu dwa w jednym – łączą ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi. Są wykonywane do rytmicznej muzyki. Sekwencje ćwiczeń TBC ustala instruktor, który dba, by uruchomić zarówno górne, jak i dolne partie ciała. Treningi TBC będą zawsze w poniedziałki o 18.00 !!!

BodyART®

BodyART® to trening siłowy i wytrzymałościowy, z elementami pilatesu, jogi, ćwiczeń rehabilitacyjnych i klasycznych połączonych z technikami regulacji oddechu. System ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą bodyART® jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podmiotem tej metody jest człowiek jako całość. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała. Efektem ćwiczeń jest nie tylko smuklejsza i zgrabniejsza sylwetka, ale i wewnętrzny spokój i relaks. BodyART® - to trening całościowy, przeznaczony dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy zawód. Łączy w sobie zalety treningu siłowego (praca mięśni), wytrzymałościowego (wydolność wynikająca z prawidłowego oddychania i postawy),rozciągania (płynne przechodzenie z ćwiczenia do ćwiczenia, większa elastyczność mięśni i stawów) z treningiem duchowym (medytacja, techniki relaksacyjne).Stanowi doskonałą podstawę rozwoju i pracy nad samym sobą, uwzględniając każdy aspekt funkcjonowania ciała, zarówno fizyczny, jak i energetyczny. BodyART® -Pomaga zredukować stres i nieświadome nieprawidłowe nawyki ruchowe i oddechowe,wzmacnia i wysmukla mięśnie, poprawia sprawność organizmu oraz daje poczucie kontroli nad własnym ciałem i umysłem.

ZUMBA

taniec latynoski połączony z krokami fitness, to Intensywny trening taneczny przy którym możesz spalić aż 600 kalorii, to proste kroki taneczne merenge, mambo cza cza, cumbia i reggeton!

BPU

brzuch, pośladki, uda, ćwiczenia na matach, wzmacniające mięśnie spalające tkankę tłuszczową w dolnych partiach, na brzuchu, pośladkach i udach

PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP

ćwiczenia przy wolnej relaksacyjnej muzyce na matach, polegające na wzmacnianiu mięśni całego ciała, w szczególności mięśni głębokich brzucha, grzbietu i miednicy, ćwiczenia oparte na wolnych kontrolowanych ruchach ciała połączone z właściwym oddychaniem, obniżają poziom stresu i relaksują umysł, ćwiczenia mające na celu zmniejszenia dolegliwości bólowych kręgosłupa spowodowanych siedzącym trybem życia

STEP

zajęcia choreograficzne przy użyciu stepu, wzmacniające mięśnie dolnych partii ciała, głównie pośladki, uda i łydki, na koniec ćwiczenia wzmacniające na dużych piłkach, wzmacniające przede wszystkim mięśnie kręgosłupa

BODYBALL (duże piłki)

ćwiczenia na brzuchu, uda i pośladki

BODY WORKOUT

Zajęcia wzmacniają, kształtują i rzeźbią wszystkie partie mięśniowe naszego ciała. Zaczynamy 20 minutową rozgrzewką-aerobic oparty na podstawowych krokach, prosty, skuteczny i intensywny trening przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą wymodelować swoją sylwetkę. Kolejne 40 minut na matach - ćwiczenia na płaski brzuch, zgrabne uda i jędrne pośladki. Idealne zajęcia wspomagająca spalanie tkanki tłuszczowej !!!

JUMP FIT FITNESS na trampolinach

Jump  fitness to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania.
Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych.
Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.

Trening Obwodowy

Trening Obwodowy - łączy trening siłowy i cardio, w szybkim tempie spala tkankę tłuszczową, zwiększa wytrzymałość i kondycję.
Ćwiczenia obwodowe polegają na wykonaniu kilku lub kilkunastu różnego rodzaju ćwiczeń w seriach następujących bezpośrednio po sobie w czasie 40 sek potem 10 sek przerwy i przechodzimy do kolejnego ćwiczenia.
W ciągu godziny można wykonać od 4 do nawet 6 obwodów, w zależności od ilości osób.

Zdrowy Kręgosłup

Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie wszystkich najważniejszych partii mięśni oraz zwiększenie sprężystości kręgosłupa. Zajęcia pomogą złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków.
Przy regularnym treningu można wyeliminować ból lub dyskomfort pleców. 
Ćwiczenia opierają się głównie na wzmacnianiu mięśni głębokich, poprawie stabilizacji, koordynacji i równowagi oraz na rozciąganiu przykurczonych stref.
Zestaw ćwiczeń redukuje ból pleców i karku. Trening nastawiony na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa oraz kształtowanie wyprostowanej.