Klub Fitness Figura

Instruktorzy

 

Justyna Borkowska-Ciok

Justyna Borkowska-Ciok


Jestem instruktorem fitness z wieloletnim stażem, swoją przygodę z fitnessem zaczęłam w Szkole Tańca ale zawsze marzyłam o fitnessie i o swoim własnym klubie !!!


I stało się !!! Marzenia się spełniają !!!


Dziś jestem właścicielem Klubu Fitness Figura ale też prowadzę zajęcia w swoim klubie.
Jestem licencjonowanym instruktorem bodyART, licencjonowanym instruktorem ZUMBY.


W klubie prowadzę BPU, BODYBALL, STEP, ZUMBĘ i bodyART.


Ale jestem też specjalistka od zajęć z dziećmi, jako licencjonowany instruktor ZUMBY Kids i Junior


Prowadzę również zajęcia z Seniorami... ZUMBĘ Senior i bodyART Senior


Fitness jest moją pasją i stylem życia i bycia !!!
A mój klub stał się drugim domem !!!


...wiem, że jeżeli czegoś w życiu bardzo chcesz... to ciężką pracą... osiągniesz wszystko!!!


Iza Lefek

Iza Lefek


Od najmłodszych lat uwielbiałam sport i staram się zawsze, aby był on integralną częścią mojego życia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizyczne w Warszawie, gdzie zdobyłam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness.

Ogromną miłość do muzyki, tańca i ogólnej aktywności fizycznej przenoszę na salę.

Jestem instruktorem Wah Gwan Dancehall oraz Pilates.

Posiadam również uprawnienia do prowadzenia zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Zawodowo spełniam się również jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.

Na moich zajęciach dbam przede wszystkim o odpowiednią technikę, systematyczność oraz pozytywną energię.

Mam kontakt ze zróżnicowaną grupa klientów, takich jak :seniorzy, mamy czy pracownicy biurowi. Staram się zrozumieć ich potrzeby i ciągle podnosić swoje kwalifikacje

 

…..Moje motto …."Zanim coś osiągniesz, musisz najpierw wymagać tego od siebie.”

 Michael Jordan


Agata Musiałowska

Agata Musiałowska
Od wielu lat aktywność fizyczna jest moją pasją i sposobem na życie.

Energię i zapał do pracy dają mi uczestnicy zajęć, którym staram się pokazać, że ćwiczenia fizyczne to nie tylko wysiłek, ale także dobra zabawa.

Swoje  kwalifikacje zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz na licznych kursach i szkoleniach.

Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych zajęć grupowych w tym Pilatesu, Stepu, Zumby, czy Aquafitnessu.

Jestem także instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga oraz specjalistą w zakresie korekcji wad postawy. Na tych dziedzinach koncentruję obecnie swoją działalność.
Na moich zajęciach wykorzystuję przede wszystkim funkcjonalne aspekty systemu jogi jako środka do budowania zdrowia, sprawności i poprawy jakości życia swoich klientów.

Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję między innymi do profilaktyki i korekcji w zespołach przeciążeniowych narządu ruchu takich jak bóle kręgosłupa, barku czy inne nawracające kontuzje.

Moje motto to „Nigdy nie jest za późno aby o siebie zadbać, nigdy nie jest za późno aby poczuć się lepiej”Julka Stępnień

Julka Stępień

Sport od wielu lat jest moją pasją. Całą przygodę zaczęłam od biegania, siatkówki, koszykówki, aż w 2019r. znalazłam się w Klubie Fitness Figura gdzie chodziłam na różne zajęcia. Największą pasją jednak, stały się dla mnie Fit Jump. Dlatego w 2021r  zdecydowałam się rozwijać w tym kierunku i zostałam Instruktorem Fitness i Instruktorem Trampolin.


W Klubie Fitness Figura prowadzę zajęcia Fit Jump i Trening Obwodowy. Mimo że mam zaledwie 19 lat to gwarantuję pełen profesjonalizm, power i czad na zajęciach.


Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klientek, ponieważ dzięki wam mogę realizować to co kocham!! Na zajęciach u mnie  jest sama pozytywna energia, każde ćwiczenie jest omawiane krok po kroku i pokazywana prawidłowa technika. Zapraszam na zajęcia cardio !!! nastawione na szybkie spalanie !!!Olga Fereniec

Olga Fereniec

Uzależniona od wszelkiej aktywności fizycznej instruktorka pole dance. Od 2 lat prowadzę zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne na drążku pionowym na poziomie początkującym oraz średnio zaawanswanym. Na zajęciach poza ćwiczeniami akrobatycznymi pojawiają  się choreografię przy drązku, wzmacnianie oraz stretching. Samą dyscyplinę Pole Dance  praktykuje od 2015 roku cały czas szkoląc się i zdobywając przy tym certyfikaty zarówno z pole dance, pole choreo, jak i exotic pole.

Na zajęciach staram się połączyć ćwiczenia na rurce z dobrą zabawą stwarzając przy tym  przyjacielską atmosferę, a kameralne grupy pozwalają nawiązać nowe znajomości.

Jestem osobą pełną pasji i energii, którą uwielbiam się dzielić.

Zapraszam na zajęcia Pole Dance !!!