Klub Fitness Figura

Instruktorzy

 

Justyna Borkowska-Ciok

Justyna Borkowska-Ciok


Jestem instruktorem fitness z wieloletnim stażem, swoją przygodę z fitnessem zaczęłam w Szkole Tańca ale zawsze marzyłam o fitnessie i o swoim własnym klubie !!!


I stało się !!! Marzenia się spełniają !!!


Dziś jestem właścicielem Klubu Fitness Figura ale też prowadzę zajęcia w swoim klubie.
Jestem licencjonowanym instruktorem bodyART, licencjonowanym instruktorem ZUMBY.


W klubie prowadzę BPU, BODYBALL, STEP, ZUMBĘ i bodyART.


Ale jestem też specjalistka od zajęć z dziećmi, jako licencjonowany instruktor ZUMBY Kids i Junior


Prowadzę również zajęcia z Seniorami... ZUMBĘ Senior i bodyART Senior


Fitness jest moją pasją i stylem życia i bycia !!!
A mój klub stał się drugim domem !!!


...wiem, że jeżeli czegoś w życiu bardzo chcesz... to ciężką pracą... osiągniesz wszystko!!!


Iza Lefek

Iza Lefek


Od najmłodszych lat uwielbiałam sport i staram się zawsze, aby był on integralną częścią mojego życia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizyczne w Warszawie, gdzie zdobyłam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness.

Ogromną miłość do muzyki, tańca i ogólnej aktywności fizycznej przenoszę na salę.

Jestem instruktorem Wah Gwan Dancehall oraz Pilates.

Posiadam również uprawnienia do prowadzenia zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Zawodowo spełniam się również jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.

Na moich zajęciach dbam przede wszystkim o odpowiednią technikę, systematyczność oraz pozytywną energię.

Mam kontakt ze zróżnicowaną grupa klientów, takich jak :seniorzy, mamy czy pracownicy biurowi. Staram się zrozumieć ich potrzeby i ciągle podnosić swoje kwalifikacje

 

…..Moje motto …."Zanim coś osiągniesz, musisz najpierw wymagać tego od siebie.”

 Michael Jordan


Agata Musiałowska

Agata Musiałowska
Od wielu lat aktywność fizyczna jest moją pasją i sposobem na życie.

Energię i zapał do pracy dają mi uczestnicy zajęć, którym staram się pokazać, że ćwiczenia fizyczne to nie tylko wysiłek, ale także dobra zabawa.

Swoje  kwalifikacje zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz na licznych kursach i szkoleniach.

Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych zajęć grupowych w tym Pilatesu, Stepu, Zumby, czy Aquafitnessu.

Jestem także instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga oraz specjalistą w zakresie korekcji wad postawy. Na tych dziedzinach koncentruję obecnie swoją działalność.
Na moich zajęciach wykorzystuję przede wszystkim funkcjonalne aspekty systemu jogi jako środka do budowania zdrowia, sprawności i poprawy jakości życia swoich klientów.

Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję między innymi do profilaktyki i korekcji w zespołach przeciążeniowych narządu ruchu takich jak bóle kręgosłupa, barku czy inne nawracające kontuzje.

Moje motto to „Nigdy nie jest za późno aby o siebie zadbać, nigdy nie jest za późno aby poczuć się lepiej”Agnieszka Kalinowska

Agnieszka Kalinowska

Jestem Instruktorem  Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness i nowoczesne formy gimnastyki, swoją pasje do fitnessu rozwijałam w Klubie Wanacja w Starachowicach prowadząc STEP, BODYBALL, BPU, Zdrowy Kręgosłup i Pilates.

Dla mnie fitness to styl życia, to sposób na stres i odskocznia od codziennych problemów.

Priorytetem jest zadowolenie klientek, dobieram treningi w zależności od poziomu zaawansowania grupy, dbam o odpowiednią technikę i pozytywną energię. Obecnie w Klubie Fitness Figura prowadzę STEP i Kobido masaż twarzy.

Lubię tańczyć więc już niedługo zaproszę was na Dance Fitness !!!


Agnieszka Skiba

Agnieszka Skiba

Sport towarzyszy mi od małego- bieganie, chodzenie po górach, fitness to moje największe pasje. Świadomość własnego ciała sprawiła, ze poza formami cardio- stretching i wzmacnianie są dla mnie równie ważne.

W sporcie kieruje się zasadą ‚Sound mind sound body’, sport poza cudownym wpływem na naszą fizyczność i wygląd, ma również ogromnie pozytywny wpływ na naszą psychikę.

Silna potrzeba zarażania zdrowym i aktywnym stylem życia innych sprawiła, ze dziś jestem Trenerem Personalnym, jestem również w trakcie zdobywania kwalifikacji Instruktora Fitness rozszerzonego o specjalizacje Full BodyWorkout i Stretching Instructor w szkole Profi Fitness School Poland. Posiadam dodatkowo kwalifikacje instruktor Aqa Aerobik, Zdrowy Kręgosłup, oraz certyfikat Black Roll Academy, które również zdobyłam w szkole Profi Fitness School Poland. 

Moja ogromna pasja do fitnessu zrodziła się w Klubie Fitness Figura cieszę się, że to właśnie tutaj mam przyjemność prowadzić zajęcia Pilates,TABATA, Body Shape i Body Pump, na które serdecznie zapraszam.


Katia Lazukina

Katia Lazukina

Sport i zdrowy tryb życia są integralną częścią mojego życia, ja pomagam dziewczynom osiągnąć jak najlepszą formę. Przede wszystkim to mój przykład, jestem mamą, która ma trójkę dzieci i jest w super formie. Przez wiele lat prowadziła treningi na Ukrainie w klubie
fitness oraz treningi online. Po przeprowadzce do Polski zacząłem organizować treningi na świeżym powietrzu. Jestem absolwentką Akademii Fitness w mieście Dniepr, gdzie uzyskałam specjalizację «Instruktor fitnessu». Posiadam dodatkowo kwalifikacje instruktor Stretching, Instruktor wielofunkcyjnej paska wiszącego, bootcamp trening.
W klubie Fitness Figura prowadzę trening Fit Body Mix i Bodyworkout.

Wierzę, że trening powinien być nie tylko skuteczny, ale i urozmaicony, wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że świat sportu zachwyci Cię na długi czas. Często zmieniam zasadę treningu, sprzęt i muzykę, u mnie nie będziesz się nudzić.


Marzena Sobota

Marzena Sobota

Jestem Fizjoterapeutką. Pomagam osobom, które mają trudności z poruszaniem się, ograniczonymi zakresami ruchu w stawach lub odczuwają ból. Osobom, które po prostu chcą się ruszać ale nie wiedzą od czego zacząć.

W Fizjoterapii kieruje się zasadą, że ,,Ruch może zastąpić wiele leków, ale żaden lek nie zastąpi ruchu” – prof. Wiktor Dega. Aktywność fizyczna ma działanie profilaktyczne i  terapeutyczne. To najskuteczniejszy sposób na walkę z chorobami jak nadciśnienie,  cukrzyca, depresja czy otyłość. Brak ruchu źle wpływa na nasze ciało oraz na umysł.

Silna chęć pomagania innym z dolegliwościami bólowymi sprawiła, że poszłam na studia magisterskie z Fizjoterapii. Specjalizuje się w Fizjoterapii Uroginekologicznej. Jestem certyfikowanym Trenerem Ruchowym BLACKROLL THERAPY. Dodatkowo mam  kwalifikacje Terapeuty Blizn ITB.

W Klubie Fitness Figura będę prowadziła zajęcia z TRENINGU POWIĘZIOWEGO, na  który serdecznie zapraszam.