Klub Fitness Figura

Instruktorzy

 

Justyna Borkowska-Ciok

Justyna Borkowska-Ciok


Jestem instruktorem fitness z wieloletnim stażem, swoją przygodę z fitnessem zaczęłam w Szkole Tańca ale zawsze marzyłam o fitnessie i o swoim własnym klubie !!!


I stało się !!! Marzenia się spełniają !!!


Dziś jestem właścicielem Klubu Fitness Figura ale też prowadzę zajęcia w swoim klubie.
Jestem licencjonowanym instruktorem bodyART, licencjonowanym instruktorem ZUMBY.


W klubie prowadzę BPU, BODYBALL, STEP, ZUMBĘ i bodyART.


Ale jestem też specjalistka od zajęć z dziećmi, jako licencjonowany instruktor ZUMBY Kids i Junior


Prowadzę również zajęcia z Seniorami... ZUMBĘ Senior i bodyART Senior


Fitness jest moją pasją i stylem życia i bycia !!!
A mój klub stał się drugim domem !!!


...wiem, że jeżeli czegoś w życiu bardzo chcesz... to ciężką pracą... osiągniesz wszystko!!!


Iza Lefek

Iza Lefek


Od najmłodszych lat uwielbiałam sport i staram się zawsze, aby był on integralną częścią mojego życia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizyczne w Warszawie, gdzie zdobyłam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness.

Ogromną miłość do muzyki, tańca i ogólnej aktywności fizycznej przenoszę na salę.

Jestem instruktorem Wah Gwan Dancehall oraz Pilates.

Posiadam również uprawnienia do prowadzenia zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Zawodowo spełniam się również jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.

Na moich zajęciach dbam przede wszystkim o odpowiednią technikę, systematyczność oraz pozytywną energię.

Mam kontakt ze zróżnicowaną grupa klientów, takich jak :seniorzy, mamy czy pracownicy biurowi. Staram się zrozumieć ich potrzeby i ciągle podnosić swoje kwalifikacje

 

…..Moje motto …."Zanim coś osiągniesz, musisz najpierw wymagać tego od siebie.”

 Michael Jordan


Agata Musiałowska

Agata Musiałowska
Od wielu lat aktywność fizyczna jest moją pasją i sposobem na życie.

Energię i zapał do pracy dają mi uczestnicy zajęć, którym staram się pokazać, że ćwiczenia fizyczne to nie tylko wysiłek, ale także dobra zabawa.

Swoje  kwalifikacje zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz na licznych kursach i szkoleniach.

Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych zajęć grupowych w tym Pilatesu, Stepu, Zumby, czy Aquafitnessu.

Jestem także instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga oraz specjalistą w zakresie korekcji wad postawy. Na tych dziedzinach koncentruję obecnie swoją działalność.
Na moich zajęciach wykorzystuję przede wszystkim funkcjonalne aspekty systemu jogi jako środka do budowania zdrowia, sprawności i poprawy jakości życia swoich klientów.

Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję między innymi do profilaktyki i korekcji w zespołach przeciążeniowych narządu ruchu takich jak bóle kręgosłupa, barku czy inne nawracające kontuzje.

Moje motto to „Nigdy nie jest za późno aby o siebie zadbać, nigdy nie jest za późno aby poczuć się lepiej”Julka Stępnień

Julka Stępień

Sport od wielu lat jest moją pasją. Całą przygodę zaczęłam od biegania, siatkówki, koszykówki, aż w 2019r. znalazłam się w Klubie Fitness Figura gdzie chodziłam na różne zajęcia. Największą pasją jednak, stały się dla mnie Fit Jump. Dlatego w 2021r  zdecydowałam się rozwijać w tym kierunku i zostałam Instruktorem Fitness i Instruktorem Trampolin.


W Klubie Fitness Figura prowadzę zajęcia Fit Jump i Trening Obwodowy. Mimo że mam zaledwie 19 lat to gwarantuję pełen profesjonalizm, power i czad na zajęciach.


Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klientek, ponieważ dzięki wam mogę realizować to co kocham!! Na zajęciach u mnie  jest sama pozytywna energia, każde ćwiczenie jest omawiane krok po kroku i pokazywana prawidłowa technika. Zapraszam na zajęcia cardio !!! nastawione na szybkie spalanie !!!