Klub Fitness Figura

More Website Templates @ TemplateMonster.com. April 02, 2012!
Dla firm

 

Szanowni Pracodawco !!!

Fitness to zdrowy styl życia !!! a zdrowie Państwa pracowników jest bezcenne !!!

Zdrowy pracownik to mniej zwolnień lekarskich !!!

Klub Fitness Figura dla Pań z siedzibą w Starachowicach ul. Grzybowa 1 proponuje skorzystanie ze swoich usług fitness, które skierowane są do wszystkich Pań pracujących w Państwa Firmie. Trzeba pamiętać że twórczy i efektywny pracownik to wypoczęty i zrelaksowany a ćwiczenia fitness to najlepsza forma profilaktyki zdrowotnej dla umysłu i ciała, to nowoczesny i zdrowy styl życia.

Klub Fitness Figura proponuje zajęcia fitness dla Pań w różnym wieku, od zajęć spokojnych na matach aż do zajęć intensywnych i energetycznych:

Zajęcia spokojne na matach, wzmacniające mięśnie kręgosłupa, wzmacniające mięśnie brzucha, ud , pośladków, obniżające poziom stresu i relaksujące umysł:

1.NOWOŚĆ bodyART® - to trening siłowy i wytrzymałościowy , z elementami pilatesu, jogi, ćwiczeń rehabilitacyjnych i klasycznych połączonych z technikami regulacji oddechu. System ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą
BodyART® - to trening całościowy, przeznaczony dla każdego, bez względu na wiek,
płeć czy zawód. Łączy w sobie zalety treningu siłowego (praca mięśni),wytrzymałościowego (wydolność wynikająca z prawidłowego oddychania i postawy),rozciągania (płynne przechodzenie z ćwiczenia do ćwiczenia, większa elastyczność mięśni i stawów) z treningiem duchowym (medytacja, techniki relaksacyjne).Stanowi doskonałą podstawę rozwoju i pracy nad samym sobą, uwzględniając każdy aspekt funkcjonowania ciała, zarówno fizyczny, jak i energetyczny. BodyART® -Pomaga zredukować stres i nieświadome nieprawidłowe nawyki ruchowe i oddechowe,wzmacnia i wysmukla mięśnie, poprawia sprawność organizmu oraz daje poczucie kontroli nad własnym ciałem i umysłem.
Efektem ćwiczeń jest nie tylko smuklejsza i zgrabniejsza sylwetka, ale i wewnętrzny spokój i relaks.
Ćwiczenia na matach, z bosymi stopami przy wolnej muzyce.

2.PILATES /ZDROWY KRĘGOSŁUP – ćwiczenia na matach przy wolnej relaksacyjnej muzyce, polegające na wzmacnianiu mięśni całego ciała, w szczególności mięśni głębokich brzucha, grzbietu i miednicy, ćwiczenia oparte na wolnych, kontrolowanych ruchach ciała połączone z właściwym oddychaniem, obniżają poziom stresu i relaksują umysł , wzmacniające mięśnie kręgosłupa, likwidujące bóle kręgosłupowe w przypadku siedzącego trybu życia.

3.BPU – brzuch, uda i pośladki – ćwiczenia na matach wzmacniające i ujędrniające dolne partie ciała i spalające tkankę tłuszczową na brzuchu, udach i pośladkach.

4.PŁASKI BRZUCH – ćwiczenia na matach przy wolnej muzyce, wzmacniające wszystkie partie mięśni brzucha – górne, dolne , skośne i mięsień prosty brzucha.

5. BODYBALL - ćwiczenia na matach na brzuch, uda i pośladki przy użyciu dużych piłek rehabilitacyjnych.


Zajęcia intensywne i energetyczne, w efekcie doprowadzające do wzmocnienia kondycji i całkowitego spadku wagi ciała:

6.ZUMBA – taniec latynoski, połączony z fitnesem, taniec dla każdego kto lubi tańczyć i dobrze się bawić !!! proste kroki taneczne połączone w rytmiczną, taneczną choreografię !!!

7. Wah Gwan – Dancehall fitness class – Taniec w gorących Jamajskich rytmach regge, energetyczny taniec wzmacniający kondycję , nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej i szybką tratę wagi !!!

8. BODY WORKOUT - Zajęcia wzmacniają, kształtują i rzeźbią wszystkie partie mięśniowe naszego ciała. Zaczynamy 20 minutową rozgrzewką-aerobic oparty na podstawowych krokach, prosty, skuteczny i intensywny trening przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą wymodelować swoją sylwetkę. Kolejne 40 minut na matach - ćwiczenia na płaski brzuch, zgrabne uda i jędrne pośladki. Idealne zajęcia wspomagająca spalanie tkanki tłuszczowej !!!


9.Trening Weekendowy – Kondycyjno - wzmacniający mix wszystkich form ZUMBA, BPU, PŁASKI BRZUCH .

Ale to nie wszystko, ćwiczenia fitness proponowane przez Klub Fitness Figura pozwalają utrzymać dobry stan zdrowia, osiągnąć wysoki poziom sprawności fizycznej, utrzymać figurę i wygląd wizualny , która jest źródłem satysfakcji i zadowolenia z pracy oraz pozytywnych relacji w pracy i w domu.Klub Fitness Figura dla Pań działa na rynku już 14 lat i cieszy się ogromną popularnością wśród Pań.Panie mają do dyspozycji szatnie, łazienkę, recepcję gdzie można kupić wodę mineralną i poczytać gazety fitness oraz 120 metrów Lustrzanej Sali Fitness, wyposażoną w profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz sprzęt fitness : STEPY, HANTLE, PIŁKI MASAŻERY i MATY.

UWAGA !!! Klub Fitness Figura zadbał również o Akywne mamy !!! zapraszamy do klubu mamy z dziećmi !!! dysponujemy Ogródkiem Zabaw dla Dzieci Miś, mamy ćwiczą a dzieci się bawią !!!

Klub Fitness Figura czynny jest w dogodnych godzinach dla Pań pracujących, codziennie od poniedziałku do czwartku , zajęcia odbywają się na 17.00, 18.00 , 19.00 I 20.00 oraz w każdą sobotę na 9.00 i 10.00

Klub Fitness Figura proponuje wykupienie zajęć fitness dla Pań z Państwa Firmy w formie karnetów miesięcznych- karnet za 100,00 zł brutto na 12 godzin plus jedna godzina Gratis !!! ( średnio 3 x w tygodniu ) lub karnety OPEN na wszystkie wejścia za 130,00 zł brutto, ewentualnie 9 zł brutto za godzinę na listę pracowniczą.

Kontakt właściciel Klubu Fitness Figura
Justyna Borkowska Ciok
Tel 600 237 594

 

Studio Figura